Aplikátor diskový REXAGER AT6

Aplikátor diskový AT má moderní design a vysokou funkčnost. Byl vyvinut speciálně pro optimální aplikaci kejdy pomocí disků, zejména na strništi s velkým množstvím rostlinného materiálu na povrchu.

Technické parametry

Pracovní záběr 6 m
Transportní šířka 2 950 mm
Transportní výška do země < 4m
Transportní délka 2 580 mm
Počet disků 2 x 24
Vzdálenost mezi diky 250 mm
Průměr disku 560 mm
Pracovní hloubka 30 – 150 mm
Hmotnost 3 400 kg
d

Prodloužená životnost stroje

Kapalina se zapravuje do půdy, nerozlévá se, což minimalizuje znečištění prvků a problémy s pronikáním vlhkosti do ložisek a spojek, tím prodlužuje životnost stroje.

d

Snížené náklady

Vroubkované disky o průměru 560 mm působí agresivně v půdě, dokonce i v obtížných podmínkách. Tvar disku vám umožňuje pracovat s velkým množstvím rostlinného materiálu a zadní prutový válec efektivně zhutňuje půdu a poskytuje přesnou kontrolu hloubky v rozsahu 30 - 150 mm. Protože se hnojení a kultivace půdy provádějí v jedné operaci, snižuje se tím počet přejezdů a tím i celkové náklady na polní operace.

d

Omezené zatížení

Všechny disky jsou jednotlivě připevněny k rámu pomocí pružných gumových prvků. To zajišťuje dobré přizpůsobení konturám půdy a snižuje zatížení součástí při jízdě po kamenité zemi, kde se disky mohou při kontaktu s velkými kameny otáčet.

Technické schéma